Premieringer Fjøssystemer-CUPEN 2018

NORMA Uttrekkspremier

Vi har trekt ut vinnere av Norma uttrekspremier. Vinneren kan hente premien i Norma teltet på LS. Gratulerer så mye!

Klasse rekrutt:
Brede Svelstad 

Eldre Rekrutt:
Bjørn Olav Robøle 

Junior:
Marius Sveipe 

Eldre Junior:
Rune K Brandtzæg


CUP Premieringer

Premiering Fjøssystemer-cupen 2018:

Takk for flott deltagelse, velkommen tilbake i 2019, og en STOR takk til Leif Arne Grytten for masse arbeid med sammenlagtlistene 👍

kl.3.-5. 
1 Ole Martin Bakken           1390p       2000kr og Skiferbord
2 Vegard Solhaug               1386p       1500kr
3 Roger Ottosen                 1382p       1000kr

Klasse 1 
Ingen ekstrapremie

Klasse2 
June Emilie Åsenden            981p        2000kr 
Thomas Stenvold                  971p        1000kr 
Eirik Hylland                          970p          500kr

Klasse 3 
Frode Lund                            940p        2500kr
Jørgen Brukstuen                  938p        1000kr
Emil Johansen Nygårdseter  932p          500kr

Klasse 4 
Sigve Chrisander Iversen      963p        2500kr 
Lars Næprud                          957p       1000kr
Roy Lund                               953p          500kr

Klasse 5 
Ole Magnus Bakken              990p        2500kr
Roger Ottosen                       987p        1000kr 
Vegard Solhaug                     986p          500kr

Klasse Rekrutt 
Eskil Grøterud                        990p        2500kr 
Edvard Haugen                      987p        1000kr 
Jens Olsrud Østli                    982p          500kr

Klasse Eldre Rekrutt 
Annbjørg Laugerud Skaug     999p (85*) 2500kr
Marius Granberg                    999p (78*) 1000kr 
Håkon Foss Mathiesen          999p (77*)   500kr
Ola -Johan Dybvik                  999 (77*)    500kr

Klasse Junior 
Cecilie Fossmo                     1000p         2500kr
Aleksander Bech Lund           998p         1000kr 
Mette Strandlien                     993p           500kr

Klasse Eldre Junior 
Ingen ekstrapremier.


Klasse V 55 
Oddvar Staxrud                      985p        2000kr
Christer Malm                         981p        1000kr
Johannes Seim                       980p         500kr

Klasse V65 
Anton John Aarskog             999p          2000kr
Idar Moseng                         998p (63*) 1000kr
Nils Seldal                            998p (61*)   500kr

Klasse V73 
Odd Kolsrud                           1000p       2000kr
Oe Jan Engeli                          997p       1000kr 
Oddvar Tangen                        995p         500kr

Klasse Jeger 
Ingen ekstrapremier

Klasse AG3 
Ingen ekstrapremier

Klasse Hk416 
Ingen ekstrapremer